"MAT-POL" Mateusz Pszonka

ul. Strażacka 15 
32- 600 Brzezinka
 
NIP: 549-223-11-78
 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

Coś więcej niż tylko Bruk...

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie, dokładność, innowacyjne technologie oraz bogaty park maszynowy

 

Tworzą solidne podstawy pięknego otoczenia

 

 

Wszystkie zlecenia realizujemy według projektu. Jako jedyni nie posiadamy dolnego ograniczenia wielkości inwestycji przy której można liczyć na darmowy projekt.

Każdy z naszych klientów przed wykonaniem zlecenia może zobaczyć jak w będzie wyglądać ukończona praca którą nam zleca.

Projekt za 0zł

Na podstawie projektu do każdego zlecenia sporządzamy szczegółowy kosztorys, zawierający dokładną rozpiskę co wchodzi w zakres wykonywanych prac i co najważniejsze jaki jest rząd wielkości poszczególnych prac. 

Dzięki temu kwota do zapłaty za wykonaną usługę jest równa kwocie z kosztorysu.

Kosztorys

Bo bruk ma być na lata. Dlatego na wykonane przez nas prace udzielamy 5 lat gwarancji. Gwarancja na wyroby betonowe zabudowane przez nas udzielana jest w zależności od rodzaju wyrobu i producenta - najczęściej od 3 do 5 lat

5 lat gwarancji

Co nas wyróżnia?

Wystarczy zadzwonić na podany na górze strony numer, lub wysłać do nas zapytanie za pomocą formularza zamieszczonego na dole strony.  Umówimy się na bezpłatną wycenę na miejscu realizowania inwestycji.

Zadzwoń do nas

Odwiedzimy miejsce planowanej inwestycji aby ustalić zakres prac i dokonać wstępnej wyceny. Wycena zawiera ceny jednostkowe prac które będą u Państwa do wykonania. Wycenę wysyłamy Państwu na podany adres e-mail 

Wizyta u Państwa

Jeżeli decydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, przystępujemy do wykonania projektu nawierzchni z kostki brukowej. Przyjeżdżamy do Państwa aby dokonać pomiarów niezbędnych do wykonania projektu. Ustalamy termin i zakres wykonywanych prac.

Akceptacja wyceny

Jak zamówić usługę brukarską

Kilka naszych realizacji

 602-658-745