"MAT-POL" Mateusz Pszonka

ul. Strażacka 15 
32- 600 Brzezinka
 
NIP: 549-223-11-78
 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bruk... zaczyna się od projektu

Zaprojektujemy otoczenie Twojego domu. Pomożemy w doborze odpowiednich materiałów. Doradzimy jak wybrać rzetelnego wykonawcę. 

Nie dokonujemy pomiaru na miejscu inwestycji. Wysyłają nam Państwo mapkę zagospodarowania terenu, oraz rzut parteru budynków. Dodatkowo należy przesłać fotografie z miejsca gdzie projektowany będzie bruk.

 

Obszar działania - nieograniczony

Projekt online - 500zł

Przyjeżdżamy do Państwa na pomiar i konsultacje. Potrzebne do stworzenia projektu wymiary ściągamy bezpośrednio z terenu inwestycji. Dodatkowo należy przygotować, mapkę do celów projektowych, oraz rzut parteru budynków.

 

Obszar działania - do 50km od siedziby firmy 

(powyżej 15km dojazd dodatkowo płatny 2zł za każdy przejechany km)

Projekt standard - 900zł

Oprócz projektu standardowego otrzymują Państwo dodatkowo zdjęcia i film zawierający wirtualny spacer wokół domu

Projekt 3D - 1600zł

Ile to kosztuje?

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PROJEKTY KOSTKI BRUKOWEJ

Projekt dla Państwa jest drukowany w skali 1:50 lub 1:100 i zawiera zestawienie materiałowe

PROJEKT PODJAZDU, TARASU, CHODNIKA I OPASKI...

Zaoszczędź swój czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy

Wszystkie elementy zawierające się w planowanych przez państwa pracach brukarskich zostaną przez nas zaplanowane tak aby stanowiły zarówno funkcjonalną całość jak również harmonijnie ze sobą współgrały. Ustalamy zarys powierzchni wybrukowanych, elementy małej architektury oraz wszystkie elementy dodatkowe jakie mają być wykonane przez firmę brukarską.

Dogranie w szczegółów

Projekt to przede wszystkim oszczędność. Koszt projektu w stosunku do całości inwestycji stanowi poniżej 5% nakładów i zwraca się na etapie wykonywania inwestycji. 

Już podczas wyboru wykonawcy dzięki projektowi kostki brukowej możecie Państwo wymagać od firm szczegółowego kosztorysu zawierającego podział na poszczególne fazy inwestycji. Wiedzą Państwo jak posesja będzie wyglądać po ukończeniu prac i czego można wymagać od firmy wykonawczej.

Oszczędoność

Dzięki projektowi kostki brukowej Państwa zlecenie zostanie zrealizowane w krótszym czasie. Potrzebne materiały można zamówić z wyprzedzeniem . Firma wykonawcza wie jakie prace ma wykonywać, na jakim obszarze i jakie elementy będą wbudowywane. Posiadając zaufaną firmę brukarską możecie Państwo nawet wyjechać na zasłużony urlop, bo nie będzie potrzeby codziennych konsultacji odnośnie zakresu wykonywanych prac.

Czas

Projekt

+ coś jeszcze...

 602-658-745